Suured muudatused on toimunud nii kujunduses kui kogu lehekülje struktuuris. Nüüdseks on mootoriks, millel klubi leht jookseb, meie väikse koduvabariigi meeste poolt loodud Edicy nimeline süsteem. Kahjuks hetkel ei ole Edicys veel võimalust vanu linke tööle jätta, loodetavasti see lisa hiljem juurde programmeeritakse ning sellisel juhul saab taastada ka vanadele lehekülgedele suunavad lingid.
Kogu info on kenasti üle toodud ning ka uues veebis olemas, kuigi struktuur on pisut siiski muutunud. Peamise navigatsiooni lühendamise tarvis tõmbasime varasemad hooajad kõik ühe jaotuse alla kokku. 2009 aasta hooaja käima minnes liigutame ka 2008 hooaja sinna alla ning uus 2009 hooaeg võtab peamenüüs oma õiglase koha.
Lisaks oleme tagasi toonud pea kogu varasema ürituste arhiivi, nii et alates päris klubi alguspäevadest alates on kõikide ürituste info taas üleval. Samuti EPK MV ja Porsche 924 Cup andmed võistlussarjade tulemused on nüüd kodulehel väljas.

Üks peamisi lisasid on blogi lisandumine lehele. Katsume võimalikult tihti postitada nii erinevad Porsche uudiseid kui muud EPK'ga seotut. Lisaks loodame, et kui klubi liikmed reisikirju ja muid lugusid kirjutavad, et siis need kõik blogi alla saaks postitada.

Kuna Edicy on pidevalt arenev, siis tõenäoliselt tekib ka pisikesi lisavõimalusi EPK lehele ajapikku juurde. Hetkel kahjuks puudub töötav otsing, kuid selle üritame tööle saada esimesel võimalusel. Järgmisena katsuks tekitada ka pildigalerii, kuhu siis üritustelt parimaid pilte välja näidata.

Siinkohal erilised tänusõnad Jamesile, kes enamuse leheküljel olevast materjalist on aegade jooksul kokku kirjutanud.